Dnes vyšlo 1 článků

Facebook umožňuje živé vysílání i z počítačů

Už nebudete muset používat smartphone či tablet, abyste zahájili živé vysílání na Facebooku. Ode dneška sociální síť umožňuje živě vysílat přímo z webového prohlížeče počítače. Tato funkce je zatím dostupná pro stránky, nikoliv pro klasické profily.

Uživatelé budou moct vysílat živě kdekoliv, kdykoliv a z jakéhokoliv zařízení, které je připojené k internetu a které má kameru. Doposud jste k živému vysílání potřebovali přenosné zařízení s aplikací Facebook, ale nyní vám vystačí i kamera na notebooku či webkamera na stolním počítači.

keyboard-1804305_1280

Zdroj: Pixabay

Zároveň můžete zhlédnout celkový počet minut zhlédnutí, celkový počet zobrazení a celkový počet interakcí (reakce a komentáře). Dokonce si budete moct zobrazit souhrny za 7, 30 či 60 dnů.

Jestliže chcete vypnout upozornění, že některá ze stránek zahajuje živé vysílání, potom stačí přejít do Nastavení → Upozornění → Na Facebooku → Živá vysílání → Vše vypnuté.

Zdroj: Mashable, The Next Web

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru