Facebook umožnil live streaming široké veřejnosti

Sociální síť Facebook rozšiřuje možnost live streamingu pro všechny uživatele iOS. Společnost už s živými videi experimentovala minulý rok, ale teprve letos se tato funkce stane dostupnou široké veřejnosti.

Facebook nově umožňuje uživatelům živé videovysílání. Jedná se o videopříspěvky v reálném čase. Videa jsou zobrazována v kanálu vybraných příspěvků.

Sdílení živých videí pro všechny

Až dosud byl live streaming dostupný pouze známým osobnostem, které měly ověřenou facebookovou stránku, nyní tuto službu mohou využít všichni uživatelé Facebooku, kteří mají Apple ID registrované ve Spojených státech.

international-image

Během vysílání uvidí uživatelé, kteří sdílejí živé video, počet diváků, kteří vysílání sledují živě, jména přátel, kteří vysílání sledují, a kanál komentářů v reálném čase. Vysílání nesmí být delší než 30 minut. Když vysílání ukončí, uloží se na jejich Timeline jako všechna další videa.

Jak již zmiňujeme výše, nyní mohou streamovat živé video pouze uživatelé v USA, nicméně, Facebook předpokládá, že služba bude přístupná i pro další země, a to v průběhu února.

Zdroj/foto: mashable, facebook

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru