Dnes vyšlo 15 článků

Facebook: Stránka „Pes je jídlo, ne kamarád“ stále roste

Facebook je plný stránek, které vyvolávají pozdvižení. Jednou z nich je i stránka Pes je jídlo, ne kamarád. A asi podle názvu uhodnete, jaký typ příspěvků se zde objevuje. Přesto se ale na tuto stránku (a reakce na ni) blíže podíváme.

Pokud vám náhodou z názvu stránky nedochází její náplň, tak si stačí přečíst její motto, které zní: „Čím roztomilejší pes, tím chutnější pes. Láska prochází žaludkem.“ A tomu odpovídají i příspěvky na této stránce.

A ať už si o tom myslíte cokoliv, tak je třeba uznat, že lidem se to evidentně líbí. Stránka byla založena před necelým půl rokem (9. července) a za tu dobu získala více než 15 tisíc lajků. A denně toto číslo stoupá…

Co zde můžete vidět

Vybrali jsme pro vás pár nejcharakterističtějších příspěvku, pokud chcete vidět všechny, tak se podívejte na jejich Facebook.

Reakce

O této Facebookové stránce psalo už několik médii, například TN.cz. Dokonce již vznikla petice proti stránce. Mimo Facebook lidé tuto stránku většinou kritizují. A jak to vypadá přímo na Facebooku?

Smíšeně. V komentářích se objevují jak souhlasné reakce, tak kritika stránek a všech členů, kteří ji podporují. Například téměř každý den na stránku někdo hodí takovýto příspěvek:

Jak můžete vidět, tak admini těchto stránek se vůbec nenudí. Přesto si ale našli čas nám odpovědět na pár otázek 🙂

Mini-rozhovor

Jak často vám chodí nějaké výhružné zprávy? Vážně to většina lidí bere smrtelně vážně?

Výhružné zprávy jsou u nás opravdu na denním pořádku. Zhruba 20-30 denně. Nesmíme zapomínat ale také na pozitivní názory, které nám rovněž denně padají do schránky 🙂

Co říkáte na to, že o vás psala dokonce i televize NOVA?

Když jsem si četl článek na Prásk hodně mě to překvapilo. Udělalo nám to velkou reklamu a na stránku přibylo spoustu nových lidí. Někteří s námi souhlasili, jiní nikoliv. Počet výhružných zpráv stoupl asi na 100 za den .

Zanedlouho potom se objevil článek na TN.cz  Po tomto článku se vlna tak nějak opakovala. Asi Nově dlužíme velké díky, pomohla nám svou negativní recenzí získat velkou část fanoušků. Vrchol toho všeho asi nastal, když nám začaly chodit zprávy, že jsme byli v reportáži na TV Markíza.

Reportáž se nám podařilo získat a sdílet na našem webu . Na TV Markíza vzali naši stánku poněkud kladněji. Kolovali i zvěsti, že jsme se objevili také v reportážích TV Nova nebo ČT 1, co je na tom ale pravdy, to netuším.

Jaká psí rasa je nejchutnější? 🙂

Nejchutnější rasa psa?:) Každý má samozřejmě jiné chutě a jinou představu o jídle. Vybrané recepty můžete nalézt také na našem webu, v rubrice recepty, kde budou i nadále přibývat.  Já osobně nepohrdnu například mopslíkem na zelenině, nebo klasickými štěkanátky :).

Závěrem

Na Facebooku je plno stránek, které vyvolávají nebo vyvolávali pozdvižení. Namátkou třeba Divnolidi v MHD nebo Pražské roztahovačky. Ale stránka Pes je jídlo, ne kamarád se drží i po několika měsících.

A dokonce stále roste. A bude zajímavé sledovat, až jak moc bude růst, a jestli nakonec zasáhne nějaké vyšší autorita a tuto stránku zruší. Nicméně nemusíte se bát, o všem důležitém vás samozřejmě budeme informovat.

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru