Facebook spustil videa v komentářích

Je čas oslavovat! Facebook konečně umožnil komentovat pomocí videí. Krátkými vlastními video spoty můžete ještě lépe trollit kamarády.

Novinka funguje v iOS i Android aplikaci a některým uživatelům se přímo zobrazuje notifikace, která je o nové funkci informuje. Při komentování je teď možné klepnout na ikonu fotoaparátu a vybrat video nebo nahrát nové. V desktopové verzi Facebooku je možné nahrávat pouze již existující videa. Zatím není známo, zda bude později přidána možnost nahrávání.

you_can_now

Není to ještě tak dávno, co bylo možné na Facebooku komentovat jen textem nebo nahráním obrázku. Před nějakou dobou se ale všechno začalo hýbat. Přišly GIFy a teď jsou to videa. Tento obsah je totiž častěji lajkovaný a více sdílení.

Facebook se tímto krokem také o něco více začíná podobat Snapchatu. Už chybí jen uvést filtry a možnosti úprav videí před nahráním.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru