Facebook spouští svůj slevomat a nové tlačítko

Facebook spouští svůj slevomat a nové tlačítko

Móda slevomatů je stále silnější a silnější. Minulý týden spustil Google svůj Google Offers. Teď zase Facebook spouští svůj Facebook New Deals, který je obdobný například známému slevovému serveru Groupon.

Facebook dále přináší nové tlačítko. Již známé „To se mi líbí“ nyní může doplnit tlačítko „Odeslat„. To se objevilo na vývojářských stránkách Facebooku a plní funkci doporučování stránek přátelům. Přijdete-li na zajímavou webovou stránku a budete jí chtít doporučit svým přátelům, poslouží Vám k tomu toto tlačítko.

Po kliknutí na tlačítko se Vám zobrazí výběr Vašich přátel. Těm přijde doporučení formou soukromé zprávy přímo na Facebooku. Krom toho můžete zadat i emailovou adresu člověka, která na Facebooku vůbec není. Jemu doporučení přijde přímo na email.

Zdroj: The New York Times, Mashable, Facebook

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru