Dnes vyšlo 15 článků

Facebook spouští speciální funkci, díky které si budete moct koupit lístek na různé kulturní akce

Facebook chrlí jednu novinku za druhou. Nedávno Facebook spustil novinku pro neziskové organizace a teď přichází s novou funkcí, která vám umožní koupit si lístky na různé kulturní akce  přímo přes stránku události.

Už zanedlouho se v událostech objeví nové tlačítko s názvem ,,Buy Tickets“, v českém jazyce byste pak mohli narazit na tlačítko,,Koupit lístky“, které se objeví hned pod hlavním popisem události. Po zadání množství vstupenek se celá transakce dokončí jednoduše prostřednictvím platební karty.

Nové tlačítko je zatím dostupné jen v San Franciscu

Toto tlačítko bylo jako první zpřístupněno pro události, které se odehrávají v okolí San Franciscu, další rozšíření můžeme očekávat během několika týdnů či měsíců a samozřejmě bude také záležet na tom, jak si tuto novou funkci oblíbí uživatelé Facebooku. Společnost Marka Zuckerberga navíc tvrdí, že se bude chovat jen jako distributor a z prodaných lístků nebude po organizátorech vymáhat žádné provize.

smartphone-586903_1920

Zdroj: Czechcrunch

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru