Dnes vyšlo 15 článků

Facebook spouští funkci live streaming, ale jen pro celebrity

Největší sociální síť přichází s funkcí Live Streaming. Můžete nahlédnout do života oblíbených celebrit bez časové bariéry, přímo přes váš profil. Hned první den videa zveřejnili například Serena Williams a The Rock.

Již byly vyvinuty aplikace, které nabízely stejnou službu, nicméně neoslovily tak velký počet fanoušků jako na Facebooku. Navíc Facebooková verze se pyšní mnoha výhodami. Videa se po ukončení live streamingu nevymažou a budou součástí profilu celebrity. Každý fanoušek bude moci videa zhlédnout i později. Fanoušek bude v předstihu informován o live streamingu jeho oblíbené celebrity.

facebook-live-streaming-video-celebrities

Streamuje i The Rock

Iniciativa ze strany celebrit

Celebrity se netají tím, že právě live streaming je nejosobnější způsob, jak být v kontaktu se svými fanoušky. Podobnou službu od sociální sítě žádaly již více než rok.

K videím se dají přidávat komentáře, stejně jako ke statusům a fotografiím na Facebooku. Komentáře s vulgárním podtextem budou automaticky smazané, aby celebrity nepřestaly mít chuť live streamingy vytvářet. Co si myslíte, bude se tato nová funkce líbit uživatelům?

Zdroj / Foto: Variety

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru