Facebook spouští aplikaci Video pro Apple TV

Společnost Facebook už v minulosti oznámila, že plánuje vytvořit aplikaci Video. A v úterý 28. února 2017 tuto aplikaci už vydala, zatím pouze pro Apple TV.

Jakmile se přihlásíte do aplikace prostřednictvím svého účtu na Facebooku nebo prostřednictvím specializované webové stránky, můžete si zobrazit videa, která sdílí vaši přátelé na sociální síti anebo vaše oblíbené stránky. Dokonce se můžete podívat na nejlepší live videa.

Ihned po přihlášení se vám zobrazí v prvním karuselu videa, která sdílí vaši přátelé. Jednat se může buď o jejich vlastní videa, nebo o videa, která jsou zveřejněná na Facebooku někým jiným, nebo o videa třetích stran (například na YouTube), které vaši přátelé sdíleli na sociální síti.

V druhém karuselu uvidíte videa ze stránek, které sledujete. A v posledním karuselu se zobrazí videa kapel, která se dala sledovat živě a jsou považována za dostatečně populární.

Aplikace má jednoduchou a intuitivní navigaci. Videa můžete přesouvat zleva doprava, přičemž video uprostřed obrazovky se začne automaticky přehrávat. Jakmile se vám některé z videí zalíbí, stačí na dálkovém ovládání stisknout tlačítko pro přehrávání v režimu celé obrazovky.

Zdroj: iDownload Blog

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru