Dnes vyšlo 15 článků

Facebook si dělá srandu z Tomia Okamury!

Facebook si dělá srandu z Tomia Okamury!

Předseda hnutí Úsvit Tomio Okamura včera v devět hodin postnul na svůj Facebook profil poměrně kontroverzní zprávu o islamizaci Evropy. Hodnocení necháme na Vás, každopádně už pár hodin poté, co byla zpráva zveřejněna se rozlítla do světa a pobouřila politiky i obyčejné lidi na Facebooku. Začali okamžitě vytvářet posměšné obrázky, zakládat protestní skupiny a vzájemně sdílet fotografie, kde si pochutnávají na svém kebabu, dle Tomia symbolu Islámu.

Slavný podnikatel a politik má na svém profilu více než 110 tisíc příznivců a proto se rozletělo jeho vyjádření ihned po celé republice.

Mimo jiné v něm také píše, že koupení kebabu je vlastně podporování Islámu a to jeho kritikům nejvíce nadzvedlo mandle. Říkají, že to připomíná Hitlerovu rétoriku ve 30. letech minulého století. Okamžitě se proto začali množit parodující obrázky.

Na Facebooku se dokonce objevila skupina s názvem ‘Kebab pro Tomia’, která má v současnosti více jak dva a půl tisíce příznivců a neustále roste. Zde si z Tomia lidé utahují, nadávají na něj a posílají si fotografie na nichž jedí kebab.

Zdroj: Facebook.com

Student vyšší odborné školy sociálně právní. Fanoušek asijské kultury, české historie a italské kuchyně. Člověk, který se snaží psaním přenášet dobrou náladu.

Komentáře

Nahoru