Facebook se chce vyrovnat Snapchatu, oznámil akvizici aplikace MSQRD

Facebook oznámil před pár dny akvizici aplikace MSQRD, kterou všichni určitě znáte. Jedná se o takovou legrační blbinku, která je k nalezení na Snapchatu. V této aplikaci si můžete dát místo očí třeba srdíčka, na čelo roh jednorožce, zvracet duhu nebo můžete vypadat jako z hororu.

Akvizice aplikace MSQRD dává Facebooku šanci vyrovnat se tempu Snapchatu. Dle dostupných informací totiž funkci Lenses využívá na Snapchatu přibližně 10 milionů lidí denně.

zar_lenses

Aplikace MSQRD nabídne také video, které nebude omezené délkou

Jednou z největších zbraní MSQRD má být také zaměření na video. Vtipná videa jdou vytvářet i s pomocí Lenses na Snapchatu. V případě MSQRD ale nebudete omezeni délkou a nabízí se i více kreativních možností. Týká se to i spojení s živým vysíláním.

„Popularita video komunikace v reálném čase rychle roste. Naše společnost usiluje o to, aby učinila živou video interakci atraktivnější pro podnikatele i spotřebitele, a to díky softwarovým možnostem změny vzhledu osoby v živém videu. Naše pokročilé softwarové řešení může být integrováno do videokonferenčních platforem a center zákaznické podpory… stejně jako do jakékoliv jiné platformy využívající živý video feed,“ uvádí na webu MSQRD.

Zdroj: M-journal

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru