Facebook: Proč se mi denně zobrazují stejné aplikace?

Facebook: Proč se mi denně zobrazují stejné aplikace?

Poslední dobou se stále více a více setkávám s dotazy ohledně problému s naskakováním výsledků různých otravných aplikací. Tentokrát to však není chyba Facebooku jako takového, ale Vás samotných a chytrosti dané aplikace. Chcete-li si tedy zjistit například to, kdo Vám dnes zlepší náladu, či naopak, tak musíte být opatrní na to, co Vám aplikace jako první nabízí, o co Vás poprosí a co vlastně vůbec jedním kliknutím odsouhlasíte. Ne vždy je nabízená funkce přívětivá a ne vždy končí dobře.

Při vstupu do aplikace, kterou je například Kto Ti Dnes Zlepší Náladu?, Vás předem upozorní na možnost nastavení aplikace. Právě zde můžete nastavit, zda-li chcete, aby se Vám aplikace sama automaticky zopakovala každý den, týden nebo měsíc. Odsouhlasením, tedy kliknutím na OK, si tak zajistíte každý den nebo jinou dobu zobrazení aplikace na Vaší zdi.

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru