Facebook představuje nový design

I když možná nepozorujete žádné změny, největší sociální síť Facebook se mění každým týdnem, byť jen maličkostí. Například minulý týden začal měnit design stránek. Hlavním důvodem těchto změn je, aby byli lidé se sociální síti co nejvíce spokojení. A nyní se představila další plošná aktualizace, která se dotýká oken zpráv.

Stejně jako mobilní aplikace Facebook Messenger, tak i desktopová verze dostává jednodušší a čistší vzhled. Změnily se ikony pro přidání fotografií a souborů či pro výběr samolepek, GIFů a emoji. Nicméně neaktivní chatovací okno se svou šedivostí mezi dalším prvky ztrácí.

facebook vzhled

Chat v desktopové verzi Facebook

Pokud jste si v mobilní aplikaci Facebook Messenger změnili barvu okna anebo nastavili přezdívky pro své přátele, projeví se změny také v desktopové verzi.

Zdroj titulní fotografie: Pixabay

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru