Facebook opět hlásí výpadek

Máme tu pondělní večer a uživatelé největší sociální sítě opět hlásí výpadek. Facebook nás opět nechal na holičkách a vyhodil nám onu slavnou hlášku „Sorry something went wrong. We’re working on it and we’ll get it fixed as soon as we can“, kterou poslední dobou vídáme až moc často. 

Jsou tomu přesně tři dny, co jsme vás informovali o výpadku Facebooku a stejně jako ve čtvrtek se uživatelům zobrazuje chybová hláška naznačující, že něco není v pořádku. Dle dostupných informací a reakcí našich čtenářů se uživatelé potýkají také s problémy v mobilní verzi.

Facebook opět hlásí výpadek

Facebook opět hlásí výpadek

Pisálci na Twitteru opět ve střehu

Jak se dozvědět o tom, že jednička vypadla? Hledejte na Twitteru. Už nějakou chvíli se nejrůznější twitterové účty předhánějí s tím, kdo víckrát napíše Tweet s hashtagem #facebookdown, kde již nyní jsou stovky příspěvků se současným stavem Facebooku. To je zároveň jedna z těch účinnějších cest, jak se dozvědět o výpadku Facebooku.

Nástroj pro sledování činnosti Facebooku

Dalším prostředkem, kde můžete zjistit, že se jedná o výpadek Facebooku je webová stránka https://developers.facebook.com/status/. Nevýhodou je, že stránka běží na stejném systému jako sociální síť samotná. To znamená, jakmile spadne Facebook, sem se nedostanete taky.

Screenshot at zář 28 22-13-56Zde se nám zároveň ukazuje typ chyby, která může za výpadek. Za ten dnešní může chyba skrývající se pod definicí „Facebook Graph API Unavailable„, kterou se vývojářům podařilo před několika málo minutami úspěšně vyřešit. Internetový magazín Mashable zároveň na adresu sociální sítě podotýká, že se jedná již o třetí výpadek v posledních třech týdnech.

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru