Dnes vyšlo 1 článků

Facebook: Opět další srandička v podobě Facebooku 2.0

Facebook: Opět další srandička v podobě Facebooku 2.0

O vynalézavosti některých uživatelů největší sociální sítě na světě bychom se mohli bavit klidně celé hodiny. Aktuálně bychom mohli zmínit například jakýsi Facebook 2.0, který má Váš Facebook aktualizovat na vyšší verzi. Podobně jako aktualizací internetových browserů se dostanete k řadě novinkám. Kromě nového chatu, animovaných smajlíků, ovládání vzhledu a filtrace otravných aplikací, se Vám dostane i značného zklamání. Je to totiž fake, na který znovu skočilo velké množství uživatelů.

Tato rádoby aktualizace je české výroby. Nachází se na české doméně a nespočívá v ničem novém. Po kliknutí na odkaz budete odkázáni na web s jakousi nabídkou nových možností a vylepšení po aktualizaci. Té lze dosáhnout kliknutím na další tlačítko, avšak právě zde se naše radost pohřbívá. Jediné, co tlačítko dokáže, je sdílení odkazu na web na Vaši zeď a tak i nalákání Vašich přátel.

Znovu se dá připomenout jen jedno, podobné srandičky nemají s Facebookem, respektive s jeho vývojem, nic společného. Pokud by Facebook skutečně chtěl aktualizovat na jakousi vyšší verzi, rozhodně bychom se o tom dozvěděli z jeho blogu a z internetových médií.


Ukázka výsledku celé rošády na Facebooku…

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru