Facebook: Nyní je zde i Stephen Hawking a má již několik miliónů sledujících

Na Facebooku je každý. Nebo ne? Minimálně donedávna zde například chyběl Stephen Hawking. Ale už i ten se na Facebook připojil. A rozhodl se s námi sdílet své myšlenky o našem vesmíru.

A uživatelé Facebooku to evidentně zajímá. Stránku na Facebooku si založil teprve nedávno, ale už má přes 2 miliony fanoušků. A to přitom ani není nijak extra aktivní.

Ale zase se nedá říci, že by se nijak neozýval. Dokonce na Facebook nahrál video s Ice Bucket Challenge. Nicméně vzhledem k jeho zdravotního stavu se ledovou vodou nepolil on, ale jeho děti.

Ale Stephenův vstup na Facebook nemusí být náhodou. V brzké době se totiž do kin dostane film Teorie všeho, který popisuje vztah Stephena a jeho manželky.

Zatím sice neexistuje žádná pořádná reklama na tento film, ale Stephenův vstup na Facebook může být prvním rokem, jak se zviditelnit v digitálním světě.

Nyní už na Facebooku žádná slavná osobnost nechybí. Nebo jo? Pochlubte se svými dojmy v komentářích… :)

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru