Facebook Messenger testuje funkci „Přidat kontakt“

Facebook na své populární platformě Messenger testuje novou funkci. Konkrétně se jedná o tlačítko „Přidat kontakt“, které se objeví v chatovacím okně.

Tato funkce umožňuje uživatelům spojit se i s lidmi, které nemáte oficiálně v seznamu přátel na Facebooku. Sociální síť něco podobného už umožňuje, ale v trochu upravené podobě. Když vám pošle někdo, koho nemáte v přátelích, zprávu, dostanete nejprve upozornění. A potom je na vás, co se zprávou uděláte. Můžete zprávu buď přijmout a přečíst, nebo ignorovat. Když se rozhodnete zprávu nepřijmout, přesune se do sekce „Filtrované žádosti“.

sub-buzz-16496-1471976602-9

Zdroj: BuzzFeed

Připravovaná funkce by v zásadě umožňovala totéž, ale s využitím kontaktů. Jakmile si přidáte kontakt, můžete mu posílat zprávu, aniž byste se museli formálně přidat do přátel.

Zdroj: BuzzFeed, Zdroj titulní fotografie: Pixabay

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru