Facebook Messenger po vzoru Snapchatu a Instagramu umožňuje přidávat 24hodinové fotografie

Mark Zuckerberg, zakladatel sociální sítě Facebook, se rozhodl, že v aplikaci Facebook Messenger zpřístupní podobnou službu, jako má Instagram či Snapchat. Ano, jedná se o takzvané 24hodinové fotografie, přičemž v populární chatovací aplikaci se bude funkce jmenovat „Messenger Day“. Videa a fotografie, které budete sdílet v rámci „Messenger Day“, zmizí do 24 hodin.

Sociální síť tuto službu testuje momentálně u vybraných uživatelů v Polsku. Fotografie můžete obohatit o text, čmáranice, samolepky a podobně.

facebook-messenger-day

Zdroj: Engadget

Instagram představil funkci „Instagram Stories“ v srpnu letošního roku. A na podobném principu bude fungovat i „Messenger Day“, kdy se média zobrazí vašim přátelům pouze na dobu 24 hodin. Nespornou výhodou je, že můžete přidávat i fotografie z knihovny, nikoliv pouze právě pořízené fotografie, jak je tomu na Instagramu. Facebook nedávno přidal také funkci „Instant Video“, která uživatelům umožňuje sdílet videa v probíhající konverzaci.

„Uvědomujeme si, že lidé na Messengeru sdílí každodenní okamžiky s rodinou a přáteli,“ řekl mluvčí Facebooku. „U vybraných uživatelů v Polsku testujeme tuto funkci. A v současné době nic jiného neoznámíme.“

Ale neexistuje žádná záruka, že bude tato funkce zpřístupněna celoplošně. Necháme se překvapit.

Zdroj: Engadget

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru