Facebook Messenger nyní umožňuje hlasové hovory, je to další díra v osobním životě, kam se chce Facebook nacpat?

Facebook Messenger nyní umožňuje hlasové hovory. Co ho k tomu vedlo? Inu, důvod je dle mého názoru více než jasný – přilíkat nové uživatele. Více uživatelů = více zobrazení reklam = více peněz pro Facebook. A to nemluvím o osobních datech, kterých je Facebook plný.

Jistě, už zde byl Skype, ale u něj se tyto hovory moc neujaly, jelikož nebyl natolik masově rozšířen. Facebook tak získá ještě více telefonních čísel a bude z toho těžit, tešme se na všudypřítomné reklamy. Celá služba zatím funguje jen ve Spojených státech amerických, což je pro mnoho uživatelů smutnou zprávou.
I když tyto hovory fungují na iOS, podpora Androidu by měla co nejrychleji přijít.

zdroj: vlastní
obrázek: z google play

Již delší dobu se soustředí na Informační Technologie, mobilní zařízení, hardware celkově a vůbec všechno, co může studenta zajímat.

Komentáře

 • Idont

  Kde je ten agregátor? Jinak se mi to moc líbí, ale chybí logo :( za to velké mínus, a také je tu málo tlačítek pro sdílení… FB není všechno, líbil by se mi ještě minimálně Twitter a G+

  • Agregator je jeste v procesu. Logo zatim zadne nebude. FB, Twitter, Google + je vpravo nahore i u kazdeho clanku nahore. Primarne nam jde vsak o Facebook, na kterem mame nejpocetnejsi zakladnu. Proto jej take tlacime nejvice vpred :-)

   • Idont

    To chápu, stejně však stále nevidím to tlačítko na G+… loga je škoda, velká škoda

Nahoru