Facebook Messenger má vlastní webovou stránku

Už v rámci své konference F8, která proběhla koncem března v San Franciscu, Facebook oznámil, že má velké plány se svojí aplikací Messenger. Dnes již můžeme konečně zjistit, co je na tom pravdy.

Aplikace Messenger byla dnes spuštěna na stránce Messenger.com. Jedná se zcela samostatné rozhraní, které není nikterak závislé na Facebooku. Cílem kolektivu vývojářů je vytvořit z něj v budoucnu plnohodnotný komunikační nástroj, který bude možné využívat například v oblasti obchodu.

Syrový polotovar

Webová aplikace je momentálně dostupná pouze v Angličtině. Je však vysoce pravděpodobné, že v budoucnu se podpory ostatních jazyků přeci jen dočkáme. Messenger.com zatím nepodporuje ani žádné aplikace třetí strany, ale i to by se brzy mělo změnit.

Messenger i na webu, zkuste toto prostředí chatu i vy!

Messenger disponuje funkcí, která vám příchozí zprávy zobrazí přímo na pracovní ploše, takže nepřijdete o žádné důležité konverzace. Ani ty typu kdo, kde a s kým. Když se nad tím tak zamyslíte, není to nakonec trochu medvědí služba?

Vyzkoušejte si webový Messenger!

Pokud vás aplikace zaujala a chcete si ji vyzkoušet, stačí, když navštívíte stránku Messenger.com. Poté se pouze přihlaste údaji, které používáte ve svém facebookovém účtu. Podoba aplikace je rozdílná od toho, na co jsme zvyklí například z mobilních zařízení, kde jsou programy podobného typu rovněž hojně rozšířené. Celková podoba Messengeru má mnohem blíže ke klasickému rozhraní e-mailu.

wersm-facebook-messenger-standalone-web

Jednoduché a přívětivé prostředí

Zdroj/foto: Wersm

Milovník filmografie Stanleho Kubricka a žánru noir. Píše o tématech, která ho zajímají a snaží se je podat tak, aby byla pro čtenáře co nejatraktivnější.

Komentáře

Nahoru