Facebook Messenger má 1 miliardu aktivních uživatelů

Uživatelé používají aplikaci Facebook Messenger ke komunikaci s lidmi a společnostmi, o které se zajímají. Dělají si plány, sdílí sny, posílají platby, vypráví vtipy a hrají hry. Důvodů, proč lidé používají Facebook Messenger, neustále přibývá. A dnes největší sociální síť oznamuje, že chatovací aplikaci měsíčně používá více než 1 miliarda uživatelů.

Sociální síť je vděčná všem lidem, kteří denně posílají miliardy zpráv. A doufá, že nyní uživatelé pošlou alespoň 1 miliardu poděkování v podobě plovoucích balonků oslavující tento úspěch. Když pošlete svému kamarádovi emoji balonek, potom se zobrazí roztomilá a jednoduchá animace, která připomíná překonání hranice v počtu aktivních uživatelů.

1b-newsroomheader

Facebook Messenger má 1 miliardu aktivních uživatelů každý měsíc. Zdroj: Facebook

Každá zpráva je důležitá, bez ohledu na její obsah. Tým společnosti se zavázal vybudovat aplikaci na základě zkušeností uživatelů, aby byla interakce v jejich životech jednodušší, a to bez ohledu na to, s kým komunikují.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru