Facebook mění design stránek

Sociální síť Facebook v posledních týdnech představuje jednu novinku za druhou, přičemž své uživatele (a zejména správce stránek) dnes potěšila změnou rozložení prvků při zobrazování stránek. Ačkoliv se změna začala projevovat teprve dnes ráno, už je viditelná u většiny stránek.

Zobrazení je skutečně svěží. A nechybí zde navigační prvky, na které jste byli doposud zvyklí. Změna je viditelná například na stránce Slevoking.

13692339_1104115639658736_539071334_o

Nový vzhled stránky na Facebooku

Původně vodorovný panel, který se zobrazoval pod úvodní fotografií, byl přesunutý na pravou stranu, přičemž zde najdete výčet jednotlivých záložek, tedy informace, fotky, hodnocení, příspěvky a další volitelný obsah. Stránka působí uceleně a přehledně. Hlavní obsah se nachází ve středě stránky. A zbytek informací je v pravém sloupci.

Jak se vám nový vzhled líbí? My ho chválíme. 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru