Dnes vyšlo 1 článků

Facebook má výpadek

Nejoblíbenější sociální síť se dnes potýká s problémy. Podle zpráv VentureBeat či Pix11 nefungoval už dnes před půl sedmou ráno. A jak to vypadá, problém se opakuje. Od půl sedmé se opět objevují potíže. Facebook hlásí, že se něco pokazilo.

Pokud se pokusíte načíst www.facebook.com, dostanete hlášení, že se něco pokazilo a pracují na tom, aby to co nejdříve opravili. Při opakovaném přístupu se objeví hláška „služba nedostupná“.

facebook_something_went_wrong

A stejného výsledku dosáhnete i na počítači, v mobilní aplikaci či v Messengeru. Nic nefunguje. Podle všeho se ovšem najdou šťastlivci, kterým sociální síť celou dobu běží.

facebookdown

Jiné služby, které Facebook vlastní, očividně fungují. WhatsApp i Instagram běží.

Jak poznat, že se jedná o výpadek Facebooku a chyba není ve vás?

Pokus se vám nechce načíst Facebook a vy uvažujete, zda není chyba na vaší straně, Google nikdy nezklame. Zkuste Googlit „Facebook výpadek“ či „Facebook is down“. Nebo zajděte na Twitter. Tam se pod hashtagem #facebookdown nejdříve dozvíte, že se jedná o výpadek.

facebookDown_twitter

 Update 18:53: Facebook už opět funguje.

Ale problémy stále přetrvávají. Chvílemi se načte, za pár minut zase ne.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru