Facebook lidem prozradí, že jste ignorovali jejich událost

Kdo by neznal Zobrazeno z Messengeru. Ano, tohle slovo zničilo už mnoho přátelství a vztahů, a přesto ho Facebook integruje do dalších a dalších funkcí. Brzy se s ním setkáte i u událostí, když někoho pozvete a on bude vaši pozvánku ignorovat.

Podle Daily Dot, který má potvrzení od mluvčího Facebooku, sociální síť testuje novou funkci. Zjistíte pomocí ní, jak se lidé zachovali, když jste jim poslali pozvánku na událost. Pokud na ni nebudou reagovat, uvidíte hlášku “Zobrazeno”.

Funkce zatím není dostupná pro běžné uživatele, podle Facebooku jde jen o pilotní verzi a nepadlo ani slovo o tom, zda se vůbec někdy bude používat. Ale vzhledem k tomu, že Zobrazeno známe z Messengeru a Skupin (vidíte, kdo si zobrazil příspěvky ve skupině), nebylo by velkým překvapením, kdyby se objevilo i v Událostech.

CO5IIj6WEAAHVXv

Takže ne, brzy už nebudete mít šanci vymlouvat se, že jste si pozvánky nevšimli.

Mimochodem novinka přichází jen chvíli poté, co Mark Zuckerberg potvrdil dlouho očekávanou funkci. Na Facebooku bude tlačítko „to se mi nelíbí“.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru