Facebook: Líbí se mi už i u komentářů!

Facebook: Líbí se mi už i u komentářů!

Populární tlačítko „Líbí se mi“, respektive „Like“, se rozšířilo snad po celém světě skrze Facebook už i na webové stránky. Teď jej máme i u komentářů. Facebook to na svém blogu dnes po osmé hodině zveřejnil jako novinku na největší sociální síti světa. Nejen, že můžeme na komentáře reagovat klasickou cestou odpovědi, ale již i stisknutím osudného souhlasícího tlačítko „Líbí se mi“.

Oficiální zprávu na blogu Facebooku naleznete zde.

Samotné tlačítko bylo spuštěno v roce 2009 a od té doby se stalo nedílnou součástí Facebooku, která v mnoha případech znamená jasné vyjádření Vašeho souhlasu se statusem, či aktuální činností některého z Vašich přátel. Je to jakýsi jednoduchý způsob komunikace a dokáže nahradit například věty „S tím souhlasím.“, „To mám také rád.“ a podobně. Určitě nalezneme desítky možných variant, kdy tlačítko u statusů využít.

V komentářích je to novinkou. Místo rozsáhlé odpovědi, či zbytečného „spamu“, můžeme vyjádřit souhlas jedním stisknutím tlačítka. To samozřejmě lze i vrátit zpět a logicky i naopak. Autor komentáře bude o stisknutí tlačítka záhy informován v upozorněních.

[poll id="39"]

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru