Dnes vyšlo 1 článků

Facebook Home získává neoficiální podporu pro více telefonů

Facebook Home získává neoficiální podporu pro více telefonů

Dobré zprávy pro Android fanoušky. Nyní můžete na vašem zařízení nainstalovat Facebook Home. Stačí mít pouze Android 4.0 nebo vyšší, už se nemusíte starat o to, zda je zařízení oficiálně podporováno nebo ne.

Facebook Home byl představen minulý měsíc za spousty velkých fanfár, ale s omezenou podporou přístrojů. O měsíc později a o téměř milion stažení později je Facebook Home k dispozici pro všechny telefony s Android 4.0 nebo vyšším. Přinejmenším neoficiálně.

Po nainstalování Facebook Home na jiné zařízení než HTC One X, HTC One, HTC First, Samsung Galaxy S III nebo Galaxy Note se vám sice zobrazí upozornění, že nemusí vše fungovat úplně tak, jak by mělo, ale pokud chcete Home opravdu vyzkoušet, už vám nic nebrání. Budete ovšem muset přeinstalovat aplikaci Facebook a Facebook Messenger, pokud chcete, aby vám Home pracoval správně.

Přesto pokud jste Home chtěli vyzkoušet a nestačí vám jen recenze ostatních uživatelů, přichází vaše šance.

Zdroj: mashable.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru