Facebook Home se pohybuje u hranice 1 milionu, a tak hledí do budoucna

Facebook Home se pohybuje u hranice 1 milionu, a tak hledí do budoucna

Před čtyřmi týdny Facebook představil launcher pro Android, který na mobilním telefonu přenáší Facebook do popředí.

Pohled na to, co se povedlo a nepovedlo, ale také do budoucna

Společnost ve čtvrtek pozvala malou skupinu novinářů do svého areálu a diskutovali o Facebooku Home, jeho úspěších a problémech, očekáváních a také o tom, co by se do platformy mělo v budoucnu přidat.

„Máme zhruba 1 milion stažení Facebook Home,“ uvedl Facebook. Společnost říká, že číslo pro ně bude důležité v budoucnosti. Právě teď se zaměřuje na upevnění stávajících uživatelů.

Procházeli hodnocení s jednou hvězdičkou

Z recenzí na Google Play se Facebook dozvěděl něco o tom, co se lidem na launcheru líbí a co jim tam chybí. „Strávili jsme spoustu času procházením hodnocení s jednou hvězdou,“ uvedl zástupce Facebooku.

Facebook také uvádí, že narazili na dva hlavní rysy, které v Home nejsou a lidé by je ocenili. První z nich jsou složky a druhé doky. Facebook pracuje na opravě obou otázek, přičemž tyto funkce plánuje vydat v budoucích aktualizacích.

Dalším bodem růstu je pro Home jeho funkce „chat heads“. Uživatelé věří, že funkce je ideální pro pokračující konverzace, ale ne tolik užitečná pro jedinečné spuštění.

V současné době má Facebook Home na Google Play hodnocení 2,2 hvězdičky.

Aktualizace to zlepší

Facebook Home bude pravidelně aktualizován, začíná dnes a další aktualizace je naplánována na 11. července.  Predikované funkce budou zveřejněny v následujících měsících.

Jaké vlastnosti byste ve Facebook Home chtěli vidět vy?

Zdroj: mashable.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru