Facebook grill: Marka Zuckerberga lákají do Bratislavy přes jídlo

Třetího prosince bude v Bratislavě konference All about Facebook. Bylo by samozřejmě velice stylové, aby se tam objevil Mark Zuckerberg. Jenže co by taková osobnost dělala na Slovensku? Proč by měl Mark kvůli jedné konferenci urazit téměř 10 000 km? No přece proto, že pro něj chystají něco speciálního.

Digitální agentuře Adbee Digital a Rulezz.sk, kteří za projektem stojí, bylo od začátku jasné, že musí Marka na Slovensko přilákat na něco velkolepého. Poslat pár prosebných mailů se jim prostě zdálo trochu málo. Chtěli zaujmout něčím, kvůli čemu by Markovi stálo za to vážit takovou dlouhou cestu přes oceán.

„Ahoj Marku, zkombinovali jsme dvě věci, které totálně zbožňuješ: grilování a Facebook. A proto chceme, abys cestoval šest tisíc mil do země, o které jsi pravděpodobně ještě nikdy neslyšel.“

Facebook + grilování = Facebook Grill

A tak tedy spojili dvě věci, které má Mark rád: Facebook a grilování. A vznikl Facebook grill – grill s facebookovou tématikou. Je ozdobený několika logy Facebooku, provedený je v jeho barvách, ovládat jej můžete pomocí aplikace ve svém smartphonu a samozřejmě si na něm můžete přichystat nějakou dobrůtku. Tu pak vyfotíte a aplikace ji automaticky sdílí na váš profil.

“Náš nápad dostať Marka na konferenciu v Bratislave vznikol pred asi štyrmi mesiacmi. Namiesto toho aby sme mu poslali niekoľko otravných oficiálnych emailov s prosbou o potvrdenie účasti, rozhodli sme sa spraviť niečo neočakávané,” popsal vznik projektu Tomáš Vatrt z digitální agentury.

K celému projektu byl vytvořený moc povedený web www.thefacebookgrill.com, na kterém najdete v hezké grafické formě prezentované všechny informace.

Web Facebook Grillu

Web odhaluje podobu Facebook Grillu.

Co myslíte, přijde Mark? Někteří tvrdí, že takovému pozvání určitě neodolá. Objevují se ovšem i jiné názory:

“Myslim, ze nepride, lebo ma strach, ze mu roztiahnu zadok, ked sa mu tam budu tlacit.”

A protože se konference blíží, nezapomeňte projekt podpořit – kde jinde, než na Facebooku, že? Takže lajkujte, sdílejte, používejte hashtag #facebookgrill. No a v nejhorším můžete použít i konkurenční sociální síť a tweetovat.

Zdroj: aktualne.sk

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru