Facebook Dating: online seznamka od Facebooku

Facebook Dating: online seznamka od Facebooku

Facebook spouští novou službu pro své uživatele. A jakou? Facebook bude poskytovat online seznamování. Nejprve si tuto službu vyzkoušeli zaměstnanci Facebooku a nyní ji mohou vyzkoušet uživatelé z vybraných zemí. 

Možná jste se i vy se svou partnerkou, či partnerem seznámili prostřednictvím Facebooku. Platmoforma totiž už teď plní tak trochu seznamovací funkci, ale nyní je to oficiální. Službu s názvem Facebook Dating budou používat pouze ti, kteří se chtějí skutečně seznámit. Na Facebooku zveřejňujeme většinu svých soukromých informací. Veřejně sdílíme fotky z nejrůznějších akcí, potvrzujeme účast na událostech, stáváme se fanoušky stránek a zadáváme své zájmy a koníčky. Facebook o nás ví všechno, což je trochu deprimující, ale nyní to chce použít k našemu dobru.

Snímek obrazovky 2019-09-08 v 13.40.00

Na nové platformě Facebook Dating si vytvoříte úplně nový profil, kma zadáte vaše zájmy, aktivity a vše ostatní. Na základě těchto zájmů vám pak jsou doporučováni potencionální partneři, kteří s vámi mají něco společného. Mechanismus je založený na předpokladu, že by vám to mohlo s partnerem klapat, pokud budete mít hodně společných věcí. Princip je jednoduchý, čím více společných věcí, tím lépe si budete rozumět. Mark Zuckerberg prý měl tento nápad od samého začátku Facebooku. Chce pomáhat lidem najít lásku a myslí si, že by mu to šlo velmi dobře. Nicméně také hodnota akcií Facebooku vstoupla o dvě procenta, zatímco akcie dalších online seznamek klesli. Facebook Dating má zkrátka potenciál. Jenže tady v České republice si budeme muset počkat. Facebook Dating je zatím spuštěn jen v USA a v dalších 19 ti zemích. Pro Evropu by měla být služba dostupná až v příštím roce.

Zdroj, foto: twitter.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru