Facebook bude zobrazovat upozornění z Instagramu

Oblíbené aplikace Facebook, Messenger a Instagram testují další funkci, tentokrát se jedná o upozornění. Právě testovaná funkce se týká upozornění. Po otevření aplikace Facebook se vám v pravém horním rohu objeví notifikační okno, přičemž po kliknutí na něm se zobrazí okno s počtem upozornění v aplikacích Messenger a Instagram.

Hlavním cílem funkce je zvýšit angažovanost napříč aplikacemi, tudíž červená oznámení vám budou neustále připomínat, že v ostatních aplikacích je něco k vidění. Ale někteří uživatelé tuto funkci hodnotí negativně, protože se obávají toho, že je budou nepřečtené výstrahy nutit k akci i přes jejich vůli.

„Provádíme velice malý test, abychom lidem zjednodušili objevování a spojování se s lidmi a věcmi, o které se zajímají. Budeme hledat způsoby, jak pomoci lidem snadno přecházet mezi Facebook, Messenger a Instagram účtem,“ potvrdil Facebook novou funkci.

facebook_messenger_instagram_app_switcher

Takto vypadají upozornění na Instagram ve Faceboku. Zdroj: TechCrunch

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru