Dnes vyšlo 15 článků

Facebook bude mít vlastní město – “Facetown”

Facebook bude mít vlastní město – “Facetown”

Facebook má měsíčně skoro 1, 4 miliardy aktivních uživatelů, a to rozhodně není málo. Většina fanoušků je na Facebooku přímo závislých, a nevydrží den bez kontroly nebo přidání statusu na své Timeline. Pro fanoušky této sociální sítě máme nyní horkou novinku. Facebook totiž koupil více než 200 akrů půdy u Silicon Valley a rozhodl se tam postavit vlastní město. Nebudou chybět kanceláře, obytné domy a dokonce ani hotel.

Ano, čtete správně. Společnost Facebook se rozhodla ještě více rozšířit své působení a koupila více než 200 akrů půdy v blízkosti Silicon Valley a plánuje postavit vlastní město. Mluvčí Facebooku tvrdí, že tento nákup je velmi dobrou investicí do budoucnosti společnosti. Nedávno byl představen  plán, že postaví tzv „Facetown“, tedy město určené svým pracovníkům. Počítá s rozpočtem 400 tisíc dolarů.

Mark Zuckerberg 2014 Wallpaper

Pro zaměstnance ubytování i jídlo zdarma

Ve Facetownu nebudou chybět obytné domy, obchody, kanceláře, a dokonce ani hotel. Předpokládá se, že stravování zde bude zaměstnanců nabízeno zdarma stejně jako ubytování. Ubytovat se v tomto městě budou moci i fanoušci Facebooku, ale ti si samozřejmě za pobyt budou muset zaplatit. Vybudovat takové město bude ještě trvat dlouho, ale již nyní se mají nejtalentovanější zaměstnanci Facebooku nač těšit.

Facebook jako největší zaměstnavatel  v Menlo parku

Společnost už nyní vlastní pozemek v blízkosti Menlo parku v Kalifornii a stala se největším zaměstnavatelem v této oblasti. Více než čtvrtina obyvatel zde totiž pracuje pro Facebook. Budování měst pro pracovníky Facebooku tedy rozhodně není nic nového.

zdroj:www.bbc.co.uk,  socialmediafrontiers.com  foto: freedigitalphotos.net, wallpaperseries.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru