Dnes vyšlo 15 článků

Facebook blokuje některé uživatele používající Oculus Quest 2

Facebook blokuje některé uživatele používající Oculus Quest 2

Facebook přiznal, že někteří užívatelé byly blokováni ne nemohou se přihlíásit ke svému profilu. Jedná se o uživatelé, kteří k přístupu na Facebook použíbají soupravu Oculus Quest 2. Z původní výhody se nyní stává nevýhoda. Souprava slouží k zobrazování virtuální reality. Na Facebook na Twitteru vyzval postižené uživatele, aby v případě problémů kontaktovali Oculus.

Služba UploadVR informovala, že si uživatelé stěžovali na pozastavení svého účtu z nějasných důvodů – bylo to v momentě, kdy se pokoušeli nastavit Oculus Quest 2. “Přihlásil jsem se na stránku Facebooku, abych uzamkl svůj profil, protože jsem neměl v úmyslu používat stránky sociálních médií víc, než bylo potřeba, a během několika minut od sloučení účtů a změny nastavení profilu byl můj účet uzamknut bez udání důvodu nebo důvodu, “řekl uživatel.

Quest 2 je první náhlavní soupravou Oculus, která vyžaduje přihlášení přes Facebook, nikoli přihlášení pomocí samostatného účtu Oculus. Mnoho stávajících zákazníků používalo účty Oculus na předchozích náhlavních soupravách. Nastavení Questu vyžaduje jejich sloučení – proces, který se pro některé uživatele stal problematickým. Oculus ve svém prohlášení pro UploadVR slíbil, že to trvale neohrozí přístup k zakoupeným hrám. “Někdo může dočasně narazit na problém s přístupem k obsahu, pokud má potíže s přihlášením k Quest 2 pomocí svého účtu na Facebooku, ale k jeho obsahu bude mít přístup, jakmile budou tyto problémy s přihlášením vyřešeny,” uvedl mluvčí.

Facebook vyžaduje, aby lidé ve své službě používali své skutečné jméno, a pozastavuje účty, o nichž se domnívá, že jsou neautentické. Může je obnovit, pokud uživatelé posílají fotografie řidičských průkazů nebo jiných dokladů totožnosti, ale tento proces může trvat příliš dlouho.

 

Zdroj, foto:theverge.com 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru