Facebook: Bezmála 100.000 lidí chce udělit trest smrti

Facebook: Bezmála 100.000 lidí chce udělit trest smrti

Na největší světové sociální síti se rozmohlo podvědomí skupiny žádající trest smrti pro člověka, který brutálně zachází se svým malým psem. Celá skupina, včetně videa, je pro silnější žaludky. Hlavní hrdina videa sebere psa a dojde s ním až na most, kde kolem něj projíždí desítky automobilů. Následně psa pustí z mostu na zem, kde pes už jen sténá. Skupina k dnešnímu dni sčítá 93.000 fanoušků a je aktivní i co se týče komentářů na nástěnce. Chcete-li i vy se přidat do této skupiny, máte možnost.

Skupinu naleznete zde, kde v jejím bočním panelu je i odkaz na ono brutální video. V komentářích se dočtete mnoho vulgárních nadávek na hlavní aktéra videa, včetně upozornění na jeho další Facebook stránku, tentokráte už v angličtině – Svajuna Beniuk Should burn to death!.

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru