Dnes vyšlo 15 článků

Facebook At Work bude dostupný od příštího měsíce

Facebook plánuje ovládnout nejen náš volný čas, ale také dobu strávenou v práci. V příštích několika týdnech spustí platformu Facebook At Work určenou pro firemní komunikaci.

Facebook svůj podnikový produkt poprvé oznámil v roce 2014. Představil ho na počátku roku 2015 a od té doby už se přihlásilo do testování spoustu mezinárodních firem. V rámci sítě si mohou zaměstnanci vyměňovat nápady a úkoly. Je to něco podobného jako Microsoft Yammer, Convo či Salesforce Chatter, jen za tím stojí známé jméno. Přidány jsou také možnosti tvorby různých skupin (podobně jako na Messengeru) a audio + video volání (Jako na Skypu). Nebudou chybět firemní profily, události a live video funkce.

Samozřejmě to nebude zadarmo. Místo paušální platby se Facebook rozhodl vyžadovat částku za každého zaregistrovaného zaměstnance, což je pro něj pochopitelně výhodnější. Třeba na takové Royal Bank Of Scotland se 100 000 zaměstnanci, která produkt už testuje, si vydělá slušně. Cena zatím není známá.

Jsme zvědaví, jestli se Facebooku podaří překonat nálepku zábavní sociální sítě.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru