Exotická dovolená? Poradíme vám, jak ušetříte

S příchodem hezkého počasí začala většina z nás uvažovat o letní dovolené. Máte už vymyšlenou destinaci, kam se letos chcete podívat? Nebo zatím jen přemýšlíte a vybíráte, kam by to mohlo být? Pokud máte rádi exotiku a rádi byste navštívili nějaká zajímavá místa, jako jsou třeba Maledivy, Mauricius či Keňa, pak vás možná odrazují ceny. Ale přeci jen se nabízí výhodné řešení.

Levnější nabídky od sousedů

Není žádným tajemstvím, že ceny zájezdů za exotikou jsou v zahraničí v porovnání s tuzemskými cenami podstatně výhodnější. Proto pokud byste rádi vyrazili do nějaké vzdálené destinace, určitě byste ocenili ceny stejné, jako mají naši sousedé. Nyní to není žádný problém. Stačí využít služeb cestovní kanceláře AirStop, která nabízí zájezdy německých cestovních kanceláří, přičemž cena zůstává stejná, jakou nabízejí samotné zahraniční pobočky.

Garance ceny a zkušenosti

Cestovní kancelář AirStop pro vás již více jak devět let sdružuje nabídky 65 cestovních kanceláří a je zároveň největší databází německých a rakouských cestovních kanceláří. I bez znalosti cizího jazyka si tak nyní můžete vybrat zájezd vašich snů, a to od zahraniční cestovky, ale s garancí jejich ceny, bez jakéhokoliv navýšení.

Cesty za exotikou

Lákají vás národní parky a neuvěřitelná přírodní bohatství, safari s horami, jezera, savana i tropické lesy? Chcete si užít bílé písčité pláže a blankytně modrý a teplý Indický oceán? Pak by se vaší cílovou destinací měla stát Keňa, ležící v jižní části východní Afriky.

V Indickém oceánu se pak rozprostírá i velmi oblíbené souostroví Maledivy, které představuje ráj na zemi. Čekají vás tu tisíce korálových útesů a ostrůvků, křišťálově čistá voda a nádherné písčité pláže. Kokosové palmy a blankytně modré nebe doplníte jen představu toho, že jste opravdu v ráji.

Pokud rádi objevujete klenoty, pak se vydejte na Mauricius. Tento zelený ostrov leží necelou tisícovku kilometrů od Madagaskaru, uprostřed Indického oceánu. Čeká tu na vás neposkvrněná příroda, spousta zeleně a minimum turistů, takže si tu dokonale odpočinete.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv destinaci, třeba právě pro některou z výše uvedených, pak můžete díky nabídce cestovní kanceláře AirStop ušetřit značnou část peněz. Užijte si skvělou dovolenou a přitom ušetřete.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru