Exkluzivní video: Steve Ballmer se loučí s Microsoftem

Odcházející generální ředitel společnosti Microsoft, Steve Ballmer, byl vždy dobrým řečníkem jako nikdo jiný – jeho nadšení pro společnost, sálající energie a projevy emocí. To jsou záležitosti, které byly v souvislosti s ním často kritizovány, ale právě díky nim je nezapomenutelný.

Počátkem tohoto týdne se naplno projevila Ballmerova energie. Vedl totiž své poslední setkání zaměstnanců společnosti Microsoft jako jeho generální ředitel – v současné době již probíhá hledání nového generálního ředitele.

Vy se můžete podívat na exkluzivní video z posledních okamžiků Ballmerova působení na pódiu. Jsou to silné a dojemné záběry – jeden z nejvlivnějších mužů v historii technologií se loučí se společností, kterou pomáhal utvářet. Intenzivní a emocionální. Tech průmysl už zřejmě nikdy nebude mít nikoho takového, jako je on.

Zdroj: The Verge

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru