Dnes vyšlo 15 článků

Existují vážně „zlatokopky“?

Sociální experiment. Virální video. Že vám to nejde k sobě? V tom případě se podívejte na toto video, kde se muž neúspěšně snaží sbalit holku. Ale pak přichází zvrat… Chcete vědět jaký? Čtěte tedy dále.

Hoši z VITALYZD pravidelně dělají všelijaké legrácky. Nyní se rozhodli udělat další žertík na téma „jak na balení holek,“ když v tom je napadlo udělat menší zvrat. V čem ten zvrat spočívá?

Muž používá celou dobu příšerné balící hlášky, aby byl prostě a jednoduše odmítnut. Po odmítnutí ale začne nastupovat do velmi drahého Lamborghini. A dívka najednou změní svůj názor.

Toto video vyvolalo velké pozdvižení. Vždyt za 5 dní získalo více než 18 milionů zhlédnutí. Na Youtube v komentářích i necelý týden po vydání videa stále probíhá živá diskuze týkající se videa.

Nejčastějším tématem – jak už na YouTube bývá- je pravost videa. Někteří komentátoři si totiž myslí, že vše už bylo předem připraveno. Druzí říkají, že je to určitě pravé. A třetí říkají, že je to úplně jedno, protože hlavní je, že video je zábavné.

Dále se v diskuzi rozebírá, jestli lze chování této slečny považovat za morální. A jestli se tak chovají všechny slečny. Nicméně to už je čistě na vašem posouzení. A jaký je váš názor na tuto legrácku?

 

 

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru