Existuje alternativa ke klasické skeletové vířivce?

Léto již se nezadržitelně blíží, ostatně na to vás již nejspíše upozornila vedra z posledních několika dní. Reklamy v televizi nás zahlcují nabídkami na levné zájezdy k moři. Bazény se v těchto měsících hemží lidmi a nám zbývá už jenom obléci plavky a vydat se také na nějakou pláž.

Ale ouha. Možná jste také jako valná většina Čechů zjistili, že vám na těle zůstaly tukové faldíky ještě z Vánoc. Co s tím?  Cvičit, běhat, méně jíst a hlavně jíst zdravě. Tomuto trendu podlehne skoro každý. Každý chce hubnout, drží diety, moří se hodiny v posilovně. Ale také skoro každý zapomíná na to hlavní. Že naše tělo potřebuje také odpočinek. Relaxaci. Zkrátka dobít baterky.

Zapomeňte teď na masáže a masážní salóny, kam stejně chodit nebudete, protože se vám tam nebude chtít chodit. Zapomeňte také na to, že nic jako relaxaci po náročném týdnu nepotřebujete. S takovým přístupem byste za chvíli vyhořeli. Dopřejte si vždy chvíli klidu a oddechněte si. Uvolněte se. Dejte odpočinout vašim svalům. Otevřete si dobré víno a natáhněte se do třeba do vířivky. A pokud ji doma nemáte, je načase se po jedné poohlédnout. A když už u toho budete, tak byste měli vědět, jak se od sebe jednotlivé vířivky liší.

Přemýšlíte nad novou vířivkou?

Nejmenší vířivky jsou vhodné pro 1-2 osoby, do středně velké vířivky se vejdou 3-4 osoby a v největších venkovních vířivkách se hravě může zrelaxovat 5-6 osob. Jednotlivé modely se liší nejen počtem osob, které mohou luxusní vířivky používat, ale i průměrem, výškou, hmotností a počtem trysek. A také tím, zda je možné je přemísťovat a lze je tedy kdykoliv přemístit třeba na balkón a nebo terasu (touto vlastností disponují mobilní vířivky Softub). Tyto mobilní vířivky se hodí tedy spíše do rodinných domů a bytů, kde nemáte k dispozici velkou zahradu. O tom, jak tyto mobilní vířivky vypadají a co na ně říkají zákazníci, si můžete přečíst na této stránce.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru