Dnes vyšlo 15 článků

Exiles – aplikace, která tě přivede úplně do jiného světa!

Tvůrci úspěšné hry Ravensword: Shadowlands přinášejí novinku s názvem Exiles. Skvěle zpracovaná 3D sci-fi hra, která Vám občas může připomínat Star Wars, má velký počet misí a nepřestane Vás tak nudit ani po hodinách hraní. Hra sází na propracovaný příběh a do detailu vytvořený svět na vzdálené planetě. Exiles je ke stažení pro iOS i Android za přibližně 150 Kč.

Jak jsme již psali, tak nesporným tahounem celé aplikace je příběh. Ten vás přenese na planetu, kde vládne zkorumpovaná vláda, která ovládá obyvatelstvo nebezpečným virem. Vaše postava sice ze začátku pracuje pro vládní složky, ale později pochopí pravdu a spřáhne se se vzbouřenci, kteří usilují o nastolení nového pořádku.

Na začátku hry si vybíráte, zda chcete být voják, agent či počítačový expert. Vaše volba ovlivní schopnosti vašeho hrdiny, neboť každá class sebou nese speciální dovednosti. Ty můžete vylepšovat vždy jakmile dosáhnete nového levelu, tak jak je zvykem u řady her tohoto typu. Chodíte od NPC k NPC, zabíjíte příšery, plníte mise za které dostáváte body a postupně vaše postava sílí.

Co lze tvůrcům vyčíst?

Někteří hráči si stěžují na nepříliš propracované ovládání. Postava se prý občas hýbe do více směrů než udává hráč při hraní. Navíc hned na začátku Exiles máte hned několik těžších misí a pokud nemáte vydrž a hru vzdáte nejen že se připravíte o investované peníze, ale také o nové oblasti a vyvrcholení celého příběhu.

Zdroj: play.google.comandroidtip.cz

Student vyšší odborné školy sociálně právní. Fanoušek asijské kultury, české historie a italské kuchyně. Člověk, který se snaží psaním přenášet dobrou náladu.

Komentáře

Nahoru