Evropský parlament vydává svou hru

Evropský parlament vydává svou hru

Za účelem přiblížit lidem způsob demokracie Evropské unie, vytváří Evropský parlament sociální online hru Citzalia, náklady této hry by měly přijít až na 275 000 eur. Sami tvůrci si přiznávají, že jde o experiment.

Celá hra je demokracie v akci. Hra na hrdiny a sociální síť, která je zabalená ve 3D světě, svět který zachycuje prvky Evropského parlamentu. Ve hře se můžete setkat i se skutečnými části budov parlamentu.

Hráč si může vybrat ze tří postav, kteří představují roli poslance, novináře či studenta, nebo si vymyslet svou vlastní. Ve hře můžete procházet světem, poznávat funkce parlamentu, řešit problémy, nebo psát zákony. Prostě vše, aby hráč poznal, jak parlament funguje.

Zatím je známo, že hra bude graficky vypadat zhruba jako flashové aplikace od Zyngy. Hra plná evropských materiálů, ne moc graficky propracovaná a velice nákladná, možná si oblibu uživatelů moc nezíská. Ale kdo ví, uvidíme.

V oblasti informatiky se zajímá o počítačovou grafiku. Spolupracuje s HC Oceláři Třinec a tvoří wallpapery pro jejich stránky a potisky do Fanshopu. Také spravuje web strakonického hokeje a je majitelem portálu o hokejové krajské lize. Dále se zajímá o první pomoc, kterou studuje více jak pět let a stará se o první pomoc ve škole. Navštěvuje střední a jazykovou školu ve Volyni, studuje obor přírodovědné lyceum.

Komentáře

Nahoru