Dnes vyšlo 15 článků

Evropa 2 vládne éteru, Facebooku i Instagramu. Teďka chystá aplikaci pro Twitter

Nejznámější české rádio Evropa 2 má největší základnu fanoušků jak na Facebooku tak i na Instagramu a je nejposlouchanějším rádiem v českém éteru. Příští týden Evropa 2 uvede novou aplikaci, která bude propojená s Twitterem a aplikací Youradio.cz.

V aplikaci bude možné poslouchat show Evropy 2. Nabídne jak Ranní show s rubrikou Zpátky do minulosti tak Odpolední show s rubrikou Odpolední odhalení.

Na zdi aplikace pak ve svém telefonu najdete odkazy na různé show Evropy 2 spolu s komentáři od fanoušků.

foto: mediaguru.cz

foto: mediaguru.cz

„Evropa 2 je kromě éteru i lídrem na sociálních sítích. Jenom na Facebooku mají její oficiální profily přes 780 tisíc fanoušků. Kromě Facebooku a Instagramu se chceme zaměřit i na Twitter, proto jsme se rozhodli propojit naši aplikaci právě s touto sociální sítí,“ uvedla Jitka Fürst, ředitelka rádia.

Aplikace bude dostupná pro telefony s Androidem a iOS. Pro Windows Phone bude vydána v průběhu dubna. Aplikaci vyvinula společnost Cleevio.

 Zdroj: mediaguru.cz

Mladý redaktor, který chce poskytnou svým čtenářům kvalitní obsah a zajímavé čtení. Zapálený programátor a hráč, který má v oblibě .NET a Linux. Dychtivý čtenář knih a milovník čínského jídla. Twitter → @jarekpetrik

Komentáře

Nahoru