Everykey: Váš jediný klíč pro mobilní zařízení, automobil i dům

Na crowdfundingovém webu se objevil další zajímavý a velice úspěšný projekt. Tentokrát se jedná o klíč, který má být schopen nahradit všechny klíče, které s sebou nosíte. Dokáže otevřít váš notebook, iPad, telefon, a dokonce i automobil.

Když je Everkey v blízkosti vašeho notebooku, tabletu, telefonu, dveří, auta a dalších zařízení, které vyžaduje kontrolovaný vstup, odemkne vše, co potřebujete. Nyní už vám postačí jediný klíč. Everkey se také může přihlásit do vaší webové stránky. Když Everkey ztratíte, jednoduše jej zablokujete a nikdo jiný jej nebude moci použít.

Specs-KeyExploded

Bezpečnost

Everkey má celou řadu bezpečnostních prvků, které pracují společně, aby vaše informace byly v bezpečí. Everkey používá AES 128-bitové šifrování a má schopnost vzdáleného zablokování, což chrání vaše zařízení v případě, že Everkey ztratíte. Hesla nejsou nikdy uložena na serveru nebo v produktu. Váš everkey zasílá šifrovaná hesla přímo k vašim zařízením a jen vaše zařízení je jsou schopna dešifrovat.

Everykey-Unlock-Animation

Při ztrátě Everkey

Pokud ztratíte svůj klíč Everkey, stačí nám zavolat nebo tento klíč online zablokovat. Po zablokování Everkey je zaslána zpráva do všech vašich zařízení. Ta by se neměla odemknout bez ručního zadání hesla.

Nastavení a personalizace pomocí aplikace Everkey

Pomocí aplikace Everkey můžete spárovat svá zařízení s tímto klíčem a případně klíč zablokovat v případě ztráty nebo odcizení.

App-Image

Everkey klíčenka

Jednoho dne Everkey nahradí všechny vaše klíče a obrovské klíčenky. Everkey klíčenka tedy bude náhradou za váš svazek klíčů.

Accessory-KeyRing

Kompatibilita

Systém je kompatibilní s Mac OS 10,9+, Windows 7+, Ubuntu 14+, Android 4,4+, iOS 8+, Google Chrome v37+, Mozilla Firefox v31+, Safari 7.1+ a Microsoft Edge (budoucí verze).

everkey II

Další specifikace

Životnost baterie na jedno nabití je až 30 dní, zařízení je voděodolné a komunikuje přes Bluetooth Low Energy (Bluetooth 4.0). Everkey si můžete pořídit přes Indiegogo za 128 dolarů, tedy cca 3200 Kč.

Zdroj/foto: indiegogo

Komentáře

Nahoru