Eva Sroka vede komunikaci Českého rozhlasu

V čele oddělení komunikace Českého rozhlasu stojí od prosince Eva Sroka, která má zkušenosti v oblasti externí, interní a online komunikace, v řízení lidských zdrojů, CRS a pořádání událostí.

„Věřím, že nástup Evy Sroky do Českého rozhlasu bude vzhledem k jejím cenným zkušenostem ze všech oblastí komunikace s veřejností velkým přínosem. Veřejnoprávní rozhlas nabízí posluchačům atraktivní program, řadu aktivit, projektů a služeb, o kterých chceme veřejnost informovat. Komunikace veřejnoprávního média by měla být vstřícná, srozumitelná a otevřená,“ říká Jiří Hošna, ředitel komunikace a vnějších vztahů Českého rozhlasu.

eva-sroka

Zdroj: LinkedIn

Eva Sroka je absolventkou Univerzity Jana Amose Komenského v Praze, kde studovala masovou a sociální komunikaci. Během své kariéry působila v měsíčníku Technický magazín. Dále pracovala více než osmnáct let v AMI Communications, největší české PR agentuře. Dokonce se stala jedním z partnerů této agentury.

Eva Sroka měla na starosti komunikaci mnoha klientů v privátní oblasti. Zaměřovala se především na zákazníky z oblasti zdravotnictví, IT/telco a rychloobrátkového zboží. Řídila jejich strategické poradenství a krizovou komunikaci.

„Jsem velmi ráda, že jsem se stala plnohodnotnou součástí veřejnoprávního Českého rozhlasu. Věřím, že zde naplno zúročím své zkušenosti, které jsem za léta v oblasti komunikace a marketingu získala. Vždy jsem vedla kampaně pro několik klientů najednou a je pro mne příjemnou změnou, že nyní bude klient jen jeden,“ dodala Eva Sroka.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru