Tisková zpráva: Euronicsu se franchising osvědčil, otevírá další prodejnu

Po úspěšném zavedení modelu franchisingu do své sítě maloobchodních prodejen s elektrem, otevírá Euronics 15. srpna v pořadí druhou franchisingovou prodejnu v severočeském Jablonci nad Nisou. Nejedná se o otevření nové prodejny. Dosavadní prodejna byla v červenci uzavřena a měsíc procházela kompletní rekonstrukcí včetně přechodu na novou formu začlenění do sítě Euronics. „Nový způsob začlenění prodejen do naší sítě nám umožňuje mít pod kontrolou veškeré skladové zásoby, zapojit prodejnu lépe do on-line systému skladových zásob a napojit ji přímo na e-shop Euronics. Tím je transparentnější nejen pro zákazníka, ale také pro centrální sklady. Můžeme tudíž okamžitě reagovat na nedostatek konkrétního zboží, lépe se orientovat v poptávce na prodejně a vyhodnocovat úspěšnost různých prodejních akcí,“ uvádí tiskový mluvčí Euronics Bohuslav Komín.

Prodejna s rozlohou přes 700 metrů čtverečních nabídne zákazníkům kompletní sortiment spotřební elektroniky, malých i velkých domácích spotřebičů, IT, foto a GSM techniky spolu s širokou nabídkou příslušenství a doplňkových služeb. Od pátečního rána, kdy proběhne slavnostní otevření, budou moci zákazníci využít speciální otevírací slevy na vybrané zboží, které často dosahují až k 60 procentům.

„Očekáváme velký zájem jako vždy o televize, ale před začátkem nového školního roku půjdou na odbyt i chytré telefony, které se po slevě dají pořídit např. za 3 333 korun u velmi oblíbeného Samsungu SIII mini. Pro starší školou povinné mohou rodiče využít velkých slev na notebooky nebo tablety,“ doplňuje vedoucí prodejny Radim Jakubec.

Kontakt: Kontakt PR EURONICS:

MC CONSULTANT s.r.o.

Jana Holoubková

e-mail: jana@mc-consultant.cz

tel. 728 670 959

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru