Dnes vyšlo 15 článků

Etnetera získala certifikát AAA

Česká společnost zabývající se vývojem komplexních webových zařízení, Etnetera, si připsala na konto další úspěch. Tentokrát jde o prestižní mezinárodně uznávaný certifikát AAA udělovaný společností Bisnode.

Patří opravdu mezi nejlepší

V rámci udělení certifikátu byla hodnocena solventnost ekonomických subjektů. Ocenění AAA si zaslouží jen ta firma, která splňuje podmínky certifikace a ekonomická kritéria. Certifikát A až AAA obdrží v ČR jen 0,8 % společností. Pokud se podíváme konkrétně na ten se třemi áčky, který získala Etnetera, tam je to pouze 0,14 % firem.

“Naše firma dlouhodobě vyznává transparentní vlastnickou strukturu, pravidelné zveřejňování hospodářských výsledků a otevřenou komunikaci. Právě tyto principy jsou zásadní podmínkou pro získání certifikátu, kterého si velice vážíme. Rating posiluje naši důvěryhodnost v očích potenciálních klientů, kteří s námi zatím nemají osobní zkušenost,” komentuje nově získané ocenění výkonný ředitel Etnetera a.s. Martin Palička.

Etnetera AAA-page-001

Vyjádřila se i ředitelka externí komunikace Bisnode:

„Přísné a transparentní podmínky pro udělení certifikátu AAA zaručují jeho držitelům exkluzivní pozici na trhu a potvrzují jejich spolehlivost a důvěryhodnost. Navíc, díky mezinárodnímu přesahu je certifikát AAA vhodnou volbou pro firmy, které mají obchodní partnery nejen v ČR, ale v celé Evropě,“ uvedla Petra Štěpánová.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru