eSpolupráce.cz: Snadná cesta k výdělku představuje nové uživatelské rozhraní

eSpolupráce.cz: Snadná cesta k výdělku představuje nové uživatelské rozhraní

Vydělávání na webových stránkách dnes už není tabu ani pro malé bloggery či provozovatele jakýchkoliv druhů webových stránek. Internet nabízí řadu reklamních systémů, díky nimž mohou profesionálové i amatéři vydělávat nemalé peníze bez vynaložení větší námahy. Jedním z nich je česká eSpolupráce.cz, jež přichází se zcela nových designem uživatelského rozhraní…

Co to eSpolupráce.cz je a jak může být prospěšná?

eSpolupráce.cz je reklamní systém využívající metodu Affilate marketingu. Ta je používána k propagaci produktů a služeb inzerentů, jejichž reklamní prvky se objevují na stránkách partnerů. Systém tedy rozlišuje dva druhy uživatelů – inzerenty a partnery. Partneři jsou provozovatelé webových stránek, kteří se zaregistrovali a chtějí skrze systém vydělávat peníze. To se jim povede umístění kódu reklamních prvků odkazujících na weby inzerentů.

Na webech partnerů se pomocí kódu zobrazují reklamní prvky (bannery) a na ty klikají partnerovi návštěvníci. Systém partnery odměňuje za každého návštěvníka, který na banner inzerenta klikne, nebo zákazníka, jehož na své náklady partner k inzerentovi přivede.

eSpolupráce stále roste, právě představuje nový design

Celý systém provozuje známá společnost Elephant Orchestra, a.s. v České republice známá například díky serverům Úspory.cz či Půjčky.cz. Zaměřuje se hlavně na affilate marketing a lead generation. Teď se rozhodla zainvestovat do eSpolupráce.

Nový design partnerské sekce, který systém představuje, dominuje hlavně svojí jednoduchostí. Modrobílé uživatelské rozhraní nabízí snadnou orientaci a rychlý přehled o všech výdělcích a kampaních. Partner má tak po ruce ty nejdůležitější informace a v rozhraní se může rychle pohybovat.

Úvod partnerského rozhraní nabízí nejen přehledný graf výdělku…

Hned úvod partnera překvapí pohotovým grafem a souhrnem činnosti jeho účtu. Rychlé odkazy ho přesměrují na podrobnější statistiky či starší fakturace. Partner může svůj účet snadno upravovat, včetně svého jména, kontaktních informací a podobně.

Seznam aktuálních kampaní je rozdělen do jednoduché přehledné tabulky. Partner si může vybírat mezi desítkami položek a může je i řadit podle výše potenciálního výdělku. Pokud se mu některá kampaň zalíbí, stačí na ni kliknout, dozvědět se více informací a případně si vytvořit reklamní kód a ten vložit na svoje webové stránky.

Přehledný seznam aktuálních kampaní…

Rozhraní mu následně nabídne podrobné přehledy, ať už pomocí již zmíněného grafu po přihlášení, nebo po rozkliknutí položky Přehledy v horním menu. Zde jsou k dispozici i například hodinové přehledy kampaní, konverze a další.

Aby toho nebylo málo, partner může eSpolupráci.cz sám propagovat a i z toho vydělat peníze. Pokud skrze svůj vlastní referenční odkaz doporučí systém dalším, po jejich registraci získá 5% provizi z jejich provize. I o nich má detailní přehled v horním menu.

eSpolupráce.cz je snadným výdělkem pro všechny

eSpolupráci.cz může využít každý, kdo provozuje webové stránky a chce na nich vydělávat. Registrace i účast je pro partnery zcela zdarma, navíc vůbec k ničemu nezavazuje. Je zcela záležitostí samotného partnera, s jakou vervou a jakým způsobem bude jednotlivé kampaně propagovat.

Cestu za výdělkem může každý zahájit jednoduchou registrací, v níž je nutno vyplnit údaje o své osobě nebo firmě a samozřejmě i adresu webových stránek. Po přijetí informačního emailu proběhne kontrola webových stránek, zdali jsou v souladu s obchodními podmínkami. Jakmile bude vše v pořádku, můžete začít propagovat vybrané kampaně a vydělávat si tak peníze!

Komentáře

Nahoru