Dnes vyšlo 15 článků

Eset včera hlásil trojské koně. Byl to ale planý poplach

Eset včera hlásil trojské koně na mnoha webech. Šlo ale o planý poplach, který vznikl díky poslední aktualizaci virové databáze. Tento problém měl být vyřešen s další verzí virové databáze dostupné do několika hodin. Dočasným řešením doporučeným přímo společností Eset bylo vrácení původní virové databáze.

Včera se vám možná stalo, že vám přístup na některé stránky byl odepřen s tím, že zde byla uvedena hrozba JS/ScrInject.B trojský kůň. Společnost Eset však na svém webu potvrdila, že se jednalo o planý poplach a chyba vznikla aktualizací virové databáze.

Výstřižek

Dočasným řešením pro uživatele, kterým byl přístup na určité stránky odepřen, bylo navrácení do původní verze virové databáze.

Zdroj/foto: servis.eset.cz

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru