Tisková zpráva: ESET přichází s nejnovější verzí řešení ESET Secure Authentication

Řešení ESET pro dvoufaktorovou autentizaci je snadno nasaditelné a spravovatelné a díky vývojářské sadě (SDK) má rozšířené možnosti integrace.

Společnost ESET, globální lídr v proaktivní digitální ochraně, dnes přichází na trh s nejnovější verzí řešení ESET Secure Authentication. Toto inovované řešení pro dvoufaktorovou autentizaci nabízí hodnotnou kombinaci ultra-bezpečného přístupu k online aplikacím, přičemž umožňuje ještě snazší instalaci a podporu. Z pohledu uživatele je největší výhodou řešení ESET Secure Authentication jednoduchost používání a celková uživatelská přívětivost. Díky přítomnosti softwarové vývojářské sadě (SDK) a aplikačnímu rozhraní (API) je možné řešení ESET Secure Authentication integrovat do informačních systémů a rozšířit tak ochranu aplikací a dat. Hlavně to dělá z ESET Secure Authentication jedno z nejatraktivnějších řešení pro dvoufaktorovou autentizaci na trhu.

První verze ESET Secure Authentication přišla na trh v roce 2013 a ukázala, že silná vícefaktorová ochrana přihlášení je kritickou komponentou zabezpečení dat a systémů před škodami, které by mohl způsobit případný kybernetický útok. Hrozící škody v podobě ztráty citlivých dat, poškození značky nebo i přímých finančních dopadů mohou být devastující. Tradiční hesla se pro bezpečné přihlášení ukazují jako nedostatečná; přidat bezpečnou validaci umožní organizacím všech velikostí a ve všech oborech nebýt snadným terčem pro útočníky a snížit tak riziko, jemuž čelí.

“Jsme rádi, že můžeme nabídnout takto snadno implementovatelné autentizační řešení. Bezpečné ověření identity uživatele je typicky Achillovou patou spousty IT systémů v organizacích. Jsme proto přesvědčeni, že nasazení ESET Secure Authentication je krokem, který jednoduše a přitom významně sníží informační rizika, jimž organizace čelí,” říká Miroslav Dvořák, Technický ředitel ESET software.

ESET Secure Authentication nabízí ultra-bezpečný přístup ke kritickým aplikacím jako Microsoft SharePoint Server (R) and Microsoft Dynamics (R). Navíc přináší bezkonkurenční možnosti integrace i s dalšími aplikacemi, a to díky vývojářské sadě (SDK) či programovému API rozhraní. „Možnost integrace do stávajícího IT prostředí je pro autentizační řešení klíčová. Jen tak je totiž možné jednoduše posílit zabezpečení dat a systémů i na úrovni transakcí a zvýšit tak odolnost IT proti cíleným útokům – ať už jde o prolomení hesla hrubou silou nebo o zneužití identity legitimního uživatele,“ říká Miroslav Dvořák.

“ESET Secure Authentication je skvělou volbou také pro malé a střední podniky, které hledají řešení, která jsou jak nákladově efektivní, tak zaštítěna důvěryhodnou značkou a navíc je k nim dostupná i špičková podpora,“ uvádí k nové verzi ESET Secure Authentication Miroslav Dvořák, Technický ředitel ESET software.

Kontakt pro média:

Petr Blažek

petr.blazek@taktiq.com

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru