Eset: Ochraňte své miláčky ověřeným a oceněným antivirem

Eset: Ochraňte své miláčky ověřeným a oceněným antivirem

Tématika bezpečnosti počítačů je stále velmi diskutovaná. Při pohybu na internetu na nás čeká mnoho nástrah a nebezpečí, jimiž si můžete vcelku jednoduše poškodit funkčnost vašeho počítače. Správný uživatel by tedy měl splnit několik podmínek, mezi nimiž je i úkol vybrat ten správný antivir. My bychom vám rádi jeden doporučili…

Zvolte to ověřené… a oceněné!

Ocenění za nejlepší použitelnost od přední mezinárodní nezávislé instituce AV-TEST zabývající se antivirovým výzkumem a službami v oblasti IT bezpečnosti, ocenění jako jedna z deseti nejlepších firem v kategorii „Obchod a investice v UK“, nejlepší antivirový produkt na světovém trhu za rok 2006 a 2007 a mnoho dalšího. ESET je světově proslulou společností distribuující antiviry ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus.

“Naším cílem je přicházet se špičkovým bezpečnostním řešením jak pro domácí uživatele, tak pro firemní zákazníky. Snažíme se je chránit před všemi známými i neznámými hrozbami,“ tvrdí na stránkách ESETu spoluzakladatel společnosti Miroslav Trnka.

Firma byla založena už v roce 1992 a věnuje se hlavně boji proti vznikajícím počítačovým hrozbám. Její produkty patří mezi nejpokročilejší bezpečnostní softwarová řešení na celém světě. Společnost sídlí v Bratislavě a svoje pobočky má v Praze, Buenos Aires, San Diegu a je reprezentována v dalších 180 zemích světa.

Eset Smart Security 5: Nová generace ochrany

ESET Smart Security patří společně s NOD32 k vlajkovým lodím společnosti. Při koupi balíčku Family Security Pack můžete navíc získat ochranu pro 3 mobily proti krádeži, 3 počítače a 3 mobily za 1499 Kč včetně DPH.

ESET Smart Security 5 chrání uživatelův počítač nebo notebook použitím inteligentní ochrany, při níž kombinuje osvědčený antivirus, antispyware, firewall, antispam a rodičovskou kontrolu. Ta umožňuje blokování stránek s potenciálně nevhodným obsahem. Antivir má rovněž vylepšenou heuristiku zachycující i doposud neznámé hrozby ještě před napácháním jakékoliv škody. Zvýšena byla ochrana při připojení USB disků, paměťových karet či CD/DVD.

K dispozici je i herní režim, který zajistí, aby se ESET Smart Security 5 při hraní her nebo zapnutí programu na celou obrazovku automaticky přepnul do tichého režimu. Program je navíc schopný pracovat okamžitě po spuštění počítače, již tedy žádné čekání na stažení nové aktualizace.

Pomocí unikátní ESET Unilicence můžete ochránit zdarma všechny další nainstalované operační systémy (tedy Windows nebo Mac).

Systémové požadavky:

Antivir požaduje procesor i386 (Intel® 80386), amd64 (x86-64) a 400 MB volného místa na disku. Potřebná je i paměť 100 MB. Uživatel může mít operační systém Microsoft Windows 2000, XP, Vista, 7 nebo Home Server.

Pro používání produktu je nutná registrace, uživatel tedy potřebuje připojení k internetu. Registrace může proběhnout jak fyzickou nepodnikající osobou, nebo právnickou či fyzickou podnikající osobou.

Zkuste si to nanečisto:

ESET Smart Security 5 je možné vyzkoušet nanečisto. Společnost na svých stránkách přímo nabízí ke stažení testovací balík zkušební verze. Možná je i instalace offline.

Neplaťte tolik:

Eset Smart Security 5 můžete zakoupit za 1249 Kč bez DPH (1499 Kč s DPH) na jeden rok platnosti. Společnost však nabízí řadu standartních slev, například 50 % pro neziskové organizace, zdravotnictví, školství a studenty, 30 % pro učitele, mládež do 26 let, 20 % pro subjekty veřejné správy a mnoho dalšího.

ESET Smart Security 5 patří mezi nejlepší světové antivirové programy. Rozhodně je jednou z nejrozumnějších voleb při výběru správné ochrany vašeho počítače. Zkuste ho!

Komentáře

Nahoru