Tisková zpráva: ESET má už 81. ocenění VB100

Společnost ESET, která získává již 10 let v řadě ocenění VB100, obdržela další, celkově už 81. ocenění od nezávislé organizace Virus Bulletin. Společnost Virus Bulletin se zabývá testováním bezpečnostního softwaru z celého světa. Produkt pro domácnosti ESET NOD32 Antivirus uspěl ve všech kategoriích posledního testu prováděném na operačním systému Windows 7 Pro.

V nejnovějším srovnávacím testu Virus Bulletin byl ESET označen za „poskytovatele s čistým záznamem“ a produkt ESET NOD32 Antivirus si pak vydobyl pochvalu za „jednoduchou instalaci, velice rychlé aktualizace a kombinaci neotřelého vzhledu s přesně vyladěnou kontrolou.“ Virus Bulletin píše: „ESET přidává další ocenění VB100 a udržuje si již celou dekádu 100% úspěšnost.“ ESET NOD32 dosud získal více ocenění VB100 než jakýkoli jiný antivirový produkt na trhu.

Od 2. do 4. října měli návštěvníci konference Virus Bulletin 2013 možnost poslechnout si prezentace významných osobností společnosti ESET. Přednášel například Andrew Lee, generální ředitel pro Severní Ameriku. Ten se zamýšlel nad dopady situace kolem Edwarda Snowdena. „Události týkající se Edwarda Snowdena s sebou přináší řadu nových etických otázek. Na jedné straně existuje jakási stará škola pohledu na malware a jeho detekci. Zároveň je ovšem stále pravděpodobnější, že se v budoucnosti společnosti dostanou pod větší tlak vládních agentur, a možná budou zákonem donuceny poskytovat údaje a zprávy o aktivitě svých zákazníků. Je na místě kolektivní reakce ze strany průmyslu? Jaké problémy vznikají při sdílení důvěrných dat či zranitelností napříč společnostmi (případně jejich nucené sdílení) a poskytování těchto informací státu?“ tázal se Andrew Lee. Dalším přednášejícím byl Stephen Cobb, ESET Security Evangelist, který přednesl svůj náhled na vývoj bezpečnosti Big Data. Nechyběl ani Robert Lipovský, výzkumník malwaru, se Sebastianem Bortnikem, manažer pro vzdělání a výzkum, kteří společně odprezentovali téma: ACAD/Medre: průmyslová špionáž v Latinské Americe? A dále pak David Harley a Lysa Meyrsová přiblížili hrozby na Macu a způsoby jejich testování.

O společnosti ESET

Společnost ESET, průkopník v proaktivní ochraně a tvůrce oceňované technologie NOD32, je světovým poskytovatelem bezpečnostního softwaru pro firemní klientelu a domácnosti. Už přes 25 let společnost zaujímá vedoucí postavení v proaktivní detekci hrozeb. Ziskem 81. ocenění VB100 v říjnu 2013 drží produkt ESET NOD32 Antivirus rekord v počtu ocenění nezávislé organizace Virus Bulletin, přičemž od začátku testování v roce 1998 odhalil vždy všechny „In-the-Wild“ červy a viry. Technologie ESET NOD32 navíc drží nejdelší nepřetržitou řadu ocenění VB100 ze všech výrobců antivirového softwaru. ESET dále získal celou řadu ocenění od AV-Comparatives, AV-TEST a dalších organizací. ESET NOD32 Antivirus, ESET Smart Security, ESET Cyber Security (řešení pro Mac), ESET Mobile Security a IT Security pro Business jsou prověřeny miliony uživatelů na celém světě a patří mezi nejdoporučovanější bezpečnostní řešení na světě.

Společnost ESET má celosvětovou centrálu v Bratislavě (Slovensko), regionální distribuční centra v San Diegu (USA), Buenos Aires (Argentina) a v Singapuru; a pobočky v Jeně (Německo), Praze (Česká republika) a Sao Paulu (Brazílie). Výzkumná centra ESET pro analýzu malwaru se nacházejí v Bratislavě, San Diegu, Buenos Aires, Singapuru, Praze, Košicích, Krakově (Polsko), Montrealu (Kanada) a v Moskvě (Rusko). ESET disponuje rozsáhlou sítí partnerů ve více než 180 zemích světa.

Kontakt:

Kontakt pro média:

Tomáš Perman

PR Consultant ESET

E-mail: tomas.perman@relativepr.cz

Mobil: +420 733 738 810

Web: www.eset.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru