Dnes vyšlo 15 článků

ESET je jedinou slovenskou firmou v Big Five žebříčku Deloitte Technology Fast 50 CE

Společnost Deloitte zveřejnila 14. ročník žebříčku padesáti nejrychleji rostoucích technologických společností ve střední Evropě. Žebříček se sestavuje na základě růstu jejich výnosů za pětileté období. Do žebříčku se již pojedenácté dostala i slovenská antivirová společnost ESET.

Žebříček Technology Fast 50 ve střední Evropě hodnotí nejrychleji rostoucí technologické společnosti na základě růstu jejich výnosů za pětileté období. V žebříčku za rok 2013 byly analyzovány výnosy za roky 2008 – 2012. Růst výnosů se počítá v lokální měně.

 

Společnot ESET se v žebříčku umístila už po jedenácté

Do kategorie Big Five jsou zahrnuté rychlo-rostoucí společnosti, které jsou příliš velké na to, aby mohli soutěžit přímo s menšími firmami žebříčku. Eset se do této kategorie dopracoval svým 223-procentním růstem. Kromě toho společnost ESET se v žebříčku umístila už po jedenácté.

Být v žebříčku nejrychleji rostoucích technologických společností v regionu již pojedenácté je pro nás velké vyznamenání. Bez našich partnerů, talentovaných zaměstnanců, a v neposlední řadě spokojených zákazníků, by se nám tak rychlého růstu nepodařilo dosáhnout, takže naše díky patří zejména jim; řekl Richard Marko, generální ředitel společnosti ESET.

31374

V žebříčku se nejvýše umístila společnost BSP Applications, která se specializuje na uživatelské aplikace a správu dokumentů. Tento nováček dosáhl za vykazované období 1004-procentním růst a obsadil vynikající 4. místo ve středoevropském žebříčku. Druhá slovenská příčka patří internetové společnosti Visibility, která obsadila 17. místo s růstem 543 % a třetí slovenská společnost Pixel Federation se umístila na 29. místě s 407-procentním růstem.

Deloite Technology Fast 50. 26/11/2012Zdroj: Eset

 

Komentáře

Nahoru